Kim jesteśmy
JESTEŚMY ZAWODOWCAMI

  • STUDIO
  • DTP
  • GRAFIKA

JJP Studio istnieje od 1 stycznia 1998 roku

powinieneś wiedzieć

Kim jesteśmy


JJP Studio powstało w 1998 roku z pasji do słowa pisanego oraz projektów graficznych. Doświadczenie, które zdobyliśmy pozwala nam z dumą stwierdzić, że ambicja, kreatywność, a przede wszystkim otwartość na potrzeby klienta są naszymi atutami.
 
Doskonale rozumiemy, jakiego efektu oczekujecie powierzając w nasze ręce swoje projekty. Wiemy jak ważne jest, aby tekst przygotowany do druku był perfekcyjny, a obróbka graficzna była na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego, czy jest to skład komputerowy książki czy innej publikacji dla nas jest to dzieło, które tworzymy dla przyszłych jego czytelników. Z takim samym zaangażowaniem podchodzimy do publikacji papierowych i elektronicznych. DTP jest tym, w czym realizujemy się zawodowo, a naszą energię przenosimy tworząc nowe layout’y.
 
Zajmujemy się także profesjonalną obróbką tekstów. Mamy alergię na źle postawione kropki i przecinki, dlatego możecie być pewni, że wszystkie szczegóły są u nas należycie dopracowane.
 
Zaufały nam instytucje i wydawnictwa m.in.: Wolters Kluwer S.A., Fundacja „Prawo Ubezpieczeniowe”, Krajowa Izba Doradców Podatkowych, Property Media Group, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Narodowy Instytuty Fryderyka Chopina, Instytut Ekonomii Środowiska, LindenCase Sp. z o.o., Martis S.A., Verba-Text Sp. z o.o.
 
Naszą misją jest oddać w wasze ręce projekty, w których będzie widać kunszt, a wasza satysfakcja z osiągniętego efektu jest dla nas najlepszą nagrodą.

 

 

 

Założyciel JJP Studio. Od lat osiemdziesiątych związany z rozwojem dziedziny DTP w Polsce. Przed założeniem własnej firmy z zaangażowaniem i pasją składał gazetkę dla NSZZ „Solidarność”. Następnie tworzył tygodnik samorządowy – zajmując się profesjonalnie składem i łamaniem tekstu.

 

JJP Studio powstało na potrzeby obsługi DTP Wydawnictwa Dom Wydawniczy ABC. Początkowo było to aktualizowanie aktów prawnych, a następnie sukcesywnie zwiększało swoją ofertę. Pomimo doświadczenia i wielu lat w branży stale się rozwija.